Dobre rady oraz ciekawe informacje

Category Archives: Tematy luźne ale ciekawe

Internet to naprawdę ciekawe i bardzo interesujące miejsce. Bez względu na wiek i doświadczenie z komputerami można z internetu korzystać i znajdować wiedzę, która kosztuje majątek. Trzeba oczywiście umieć znaleźć miejsca w których użyteczna wiedza jest magazynowana i udostępniana publicznie za darmo. U nas wiedza na tematy luźne i ciekawe jest dostępna dla każdego od ręki i bez żadnego płacenia za korzystanie z dostępu.

Inwestowanie w internecie w portale np. boks

I znowu okazuje się, że internet można zastosować do każdej dziedziny zycia oraz w biznesie. Od pewnego czasu można to także zauważyć w interesach promotorów boksu zawodowego w Polsce. Najwięksi menadżerowie boksu w naszym kraju po prostu prześcigają się w tym, aby istnieć nie tylko w mediach publicznych, ale także w internecie. Sieć przyciąga polski … Czytaj dalej Inwestowanie w internecie w portale np. boks

Konkursy sms

Właśnie siedzę i ciężko pracuję nad regulaminami do konkursów, które chcę zacząć organizować na moich stronach internetowych. Nawet nie przypuszczałem, że to taka ciężka robota i, że tyle czasu mi to zajmie.

Fajne konkursy

Przeglądałam właśnie anonse w lokalnej gazecie. Zależało mi na znalezieniu planu tegorocznego Jarmarku. Co roku we wrześniu w naszym mieście odbywała się trzydniowa impreza.

Tapety na pulpit

Tym wypadkiem cała Polska żyła długo. W lutym w Warszawie na ulicy Puławskiej ferrari, jadące z prędkością znacznie większą niż dozwolona na tym odcinku, uderzyło w filar wiaduktu.

Oferty pracy

Chciałam sprawdzić, jak zarobić w internecie. Ciekawiło mnie to bardzo od jakiegoś czasu. Teraz moją ciekawość wzmogły dodatkowo dwa wydarzenia. Pierwszym z nich była rozmowa mojego kuzyna z kolegą, której ja byłam świadkiem.

Dziewczyny i aktorki nago

Ach te dziewczyny. Ciągle mi się sią po nocach piekne panie i to tak mocno czasem jakby były naprawdę. Nie będę ukrywał, że uwielbiam dziewczyny i to nie tylko te najpiękniejsze co wyglądają jak top modelki, ale też te zwykłe, takie nie zrobione na bożyszcza.