Dobre rady oraz ciekawe informacje

Category Archives: Tematy luźne ale ciekawe

Internet to naprawdę ciekawe i bardzo interesujące miejsce. Bez względu na wiek i doświadczenie z komputerami można z internetu korzystać i znajdować wiedzę, która kosztuje majątek. Trzeba oczywiście umieć znaleźć miejsca w których użyteczna wiedza jest magazynowana i udostępniana publicznie za darmo. U nas wiedza na tematy luźne i ciekawe jest dostępna dla każdego od ręki i bez żadnego płacenia za korzystanie z dostępu.

Inwestowanie w internecie w portale np. boks

I znowu okazuje się, że internet można zastosować do każdej dziedziny zycia oraz w biznesie. Od pewnego czasu można to także zauważyć w interesach promotorów boksu zawodowego w Polsce. Najwięksi menadżerowie boksu w naszym kraju po prostu prześcigają się w tym, aby istnieć nie tylko w mediach publicznych, ale także w internecie. Sieć przyciąga polski … Czytaj dalej Inwestowanie w internecie w portale np. boks

Konkursy sms

Właśnie siedzę i ciężko pracuję nad regulaminami do konkursów, które chcę zacząć organizować na moich stronach internetowych. Nawet nie przypuszczałem, że to taka ciężka robota i, że tyle czasu mi to zajmie.