Dobre rady oraz ciekawe informacje

Category Archives: Tematy luźne ale ciekawe

Internet to naprawdę ciekawe i bardzo interesujące miejsce. Bez względu na wiek i doświadczenie z komputerami można z internetu korzystać i znajdować wiedzę, która kosztuje majątek. Trzeba oczywiście umieć znaleźć miejsca w których użyteczna wiedza jest magazynowana i udostępniana publicznie za darmo. U nas wiedza na tematy luźne i ciekawe jest dostępna dla każdego od ręki i bez żadnego płacenia za korzystanie z dostępu.

Konkursy sms

Właśnie siedzę i ciężko pracuję nad regulaminami do konkursów, które chcę zacząć organizować na moich stronach internetowych. Nawet nie przypuszczałem, że to taka ciężka robota i, że tyle czasu mi to zajmie.

Fajne konkursy

Przeglądałam właśnie anonse w lokalnej gazecie. Zależało mi na znalezieniu planu tegorocznego Jarmarku. Co roku we wrześniu w naszym mieście odbywała się trzydniowa impreza.

Tapety na pulpit

Tym wypadkiem cała Polska żyła długo. W lutym w Warszawie na ulicy Puławskiej ferrari, jadące z prędkością znacznie większą niż dozwolona na tym odcinku, uderzyło w filar wiaduktu.

Portal

Jak byłam w liceum to portal i komunikator gadu-gadu był mim ulubionym. Każdego dnia rozmawiałam tam ze znajomymi. Opisy na gg informowały nas o wszystkim. To tam się pisało, gdzie się jest, co się robi.

Oferty pracy

Chciałam sprawdzić, jak zarobić w internecie. Ciekawiło mnie to bardzo od jakiegoś czasu. Teraz moją ciekawość wzmogły dodatkowo dwa wydarzenia. Pierwszym z nich była rozmowa mojego kuzyna z kolegą, której ja byłam świadkiem.