Ciekawe darmowe filmy

Zaobserwowałam coś dziwnego w telewizji. Kiedy mam wolny dzień, który bardzo chętnie spędziłabym przed telewizorem to wtedy nigdy nic ciekawego nie leci.

Same mało ciekawe darmowe filmy. Dlaczego? Próbowałam już to sobie tłumaczyć na różne sposoby i najbardziej wiarygodnym wyjaśnieniem jest to, że to sprawa psotnych chochlików. W telewizji albo nic nie leci, albo puszczają po dwa, trzy filmy do oglądania w internecie na raz, w tym samym czasie. Jeśli zaopatrzę się na wieczór w filmy na dvd to wtedy zawsze będzie w TV darmowy film, który warto obejrzeć. Jak nie mam nic to w telewizji lecą same powtórki. A jak już leci coś ciekawego to liczba reklam jest tak uciążliwa, że nie idzie oglądać.

W najlepszym momencie pojawiają się reklamy, które wciskają w ludzi różnego rodzaju promocje. Zauważyłam, że czas reklam nieustannie się zwiększa. Do tej pory oprócz reklamy keno nic innego mi się nie spodobało. Dzięki tej reklamie odkryłam bardzo fajną grę, w którą lubię czasem pograć. Podoba mi się to, że można w nią grać tak często, jak jeszcze w żadną inną do tej pory. Jest to pierwsza gra, którą polubiłam. Wydaje mi się, że pozostanę jej fanką na dłużej. A może mi się poszczęści i wygram moje pierwsze pieniądze, dzięki temu? Zastanawiam się żeby skończyć inwestowanie na giełdzie i wycofać moje fundusze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]