Znaj i komentuj darmowe blogi internetowe

Może nie do końca będzie mój krótki artykuł reklamowy bo to w końcu serwis o inwestycjach, funduszach i bankach, ale na pewno będzie to artykuł ciekawy i taki, który pokaże wam ile rzeczy dzięki internetowi można mieć za darmo.

Zajmuję się tworzeniem, promocją i utrzymywaniem darmowych stron internetowych i pomału staje się to moim głównym źródłem utrzymania.

Można zarabiać na portalach internetowych

Blogan – darmowe blogi do przeglądania w internecie to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale także świetna inwestycja kapitału na przyszłość. Może się okazać, że za jakiś czas nie będą już to darmowe strony tylko dobrze prosperujące interesy o dużej zyskowności. Będzie to może także dobry towar handlowy, który będzie można sprzedać za niewyobrażalnie dużą kwotę pieniędzy.

Póki co siedzę i dołączam do mojej kolekcji coraz to nowsze serwisy i portale internetowe darmowe i przyznam się, że mam ich już grubo ponad setkę. Mam naprawdę poważny i konkretny biznes plan, aby w końcu skonsumować tą moją ciężką pracę i zarobić kiedyś poważną kwotę, która będę wydawał przez resztę życia. Mam przeczucie, że te moje darmowe strony internetowe to lepsza inwestycja niż granie na giełdzie.

Fajnie komentuje się w serwisach www

Blogi w internecie można zakładać o tematyce na jaką tylko mamy danego dnia ochotę

Jak byłam w liceum to portal i komunikator gadu-gadu był mim ulubionym. Każdego dnia rozmawiałam tam ze znajomymi. Opisy na gg informowały nas o wszystkim. To tam się pisało, gdzie się jest, co się robi.

Miałam wrażenie, że gdybym została pozbawiona Internetu to mój kontakt ze światem zostałby poważnie ograniczony. Nie brałam pod uwagę innych form komunikacji. Teraz, jak chcę się z kimś skontaktować to po prostu dzwonię. Wiadomości na gadu zostały wyparte przez sms. Kiedy chce z kimś porozmawiać całkiem za darmo to wybieram skaypa, ale spotkanie w jakiejś kafejce na mieście. Z gadu korzystam już bardzo rzadko.

Tak samo było z portalem fotka. Kiedyś stanowił dla mnie wirtualny album moich znajomych. Zarówno tych prawdziwych, jak i tych, których zdążyłam poznać przez ten Duno – znany portal w internecie oferujący strony z randkami. Zarówno ja, jak i moi znajomi, zamieszczaliśmy tam nasze aktualne zdjęcia i komentowaliśmy tam nasze życiowe poczynania. Teraz żadne z nas już się nie pojawia na tym portalu. Wszyscy jesteśmy na naszej-klasie. Kiedy chce skontaktować się z jakimś dalszym znajomym z czasów szkolnych to wchodzę na jego stronę. Miło czasami zobaczyć, co słychać u ludzi ze szkolnych lat.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]