Dobry leasing ciągników siodłowych

Twoja firm potrzebuje nowych lub używanych środków transportu i chcielibyście uzyskać najlepszą ofertę na rynku? Powinniście się zastanowić nad firmą ProLog. Oferta tej firmy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Firma oferuje leasing finansowy ciągników siodłowych, naczep oraz innych pojazdów powyżej 3,5 tony. Dzięki stałemu monitoringowi oraz ścisłej współpracy z innymi instytucjami finansowymi, firma ta zapewnia jedne z najlepszych warunków leasingu w Polsce. Opłaty początkowe wynoszą już 5% wartości przedmiotu leasingu. Okres leasingu wynosi od 24 do 60 miesięcy. Wartość przedmiotu leasingu nie jest niczym nieograniczona.

Przedsiębiorca ma możliwość spłaty leasingu w trzech walutach: złotówkach, franku szwajcarskim, euro. Wartość końcowa leasingu zależy w dużej mierze od przedmiotu oraz okresu trwania umowy i wynosi odpowiednio od 1% do 20%. Firma umożliwia negocjowanie indywidualne warunków umowy leasingu. O leasing ciągników siodłowych mogą ubiegać się osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Ażeby skorzystać z leasingu nie trzeba legitymować się zaświadczeniami z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Jednak tylko w przypadku wpłaty pierwszej o wysokości 10% możliwość jest zawarcia umowy leasingowej na zasadach uproszczonych.

Dla pozostałych firm, które nie dysponują odpowiednią ilością środków finansowych do podpisania umowy leasingowej będą niezbędne zaświadczenie oraz dokumenty takie jak: wpis do ewidencji działalności gospodarczej/KRS, Regon, NIP(VAT-5), ksero dowodu tożsamości osób podpisujących umowę, PIT 36, PIT-5 / F-01 za ostatni miesiąc bieżącego roku, CIT-8/ F-02, CIT-2/ F-02 za ostatni miesiąc bieżącego roku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *