Dziewczyny i aktorki nago

Ach te dziewczyny. Ciągle mi się sią po nocach piekne panie i to tak mocno czasem jakby były naprawdę. Nie będę ukrywał, że uwielbiam dziewczyny i to nie tylko te najpiękniejsze co wyglądają jak top modelki, ale też te zwykłe, takie nie zrobione na bożyszcza.

Nawet może bardziej podobają mi się naturalne dziewczyny, a nie te takie sztuczne i zrobione jak na przykład pani Doda. Według mnie dziewczyna powinna być zadbana, ale bez przesady, nie tak żeby wyglądać jak kukła lub lalka barbie. Każda dziewczyna ma w sobie coś i wystarczy tylko, że odpowiednio , to znaczy na właściwym poziomie o siebie zadba i już jest o wiele bardziej atrakcyjna. Moje wszystkie dotychczasowe dziewczyny to były właśnie laski takie jak super modelki i prawdę mówiąc mam już takich trochę dość i marzy mi się taka zwykłą, grzeczna, która będzie mnie kochać za to jaki jestem, a nie za to ile mam kasy na koncie.

Nie ukrywam też, że lubię sobie pooglądać znane polskie aktorki nago i czasem szukam w internecie jak jakaś bardzo znana aktorka wygląda gdy jest rozebrana. Coraz więcej takich filmików się w sieci pojawia bo widać, że nie tylko ja lubię w ten sposób spędzać wolny czas i dylektować się pięknem i urodą naszych polskich znanych dziewczyn i ślicznych aktorek , które robią coraz większą karierę w świecie show biznesu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]