Forum finansowo kredytowe

Coraz więcej ludzi ma już rachunki w bankach oraz regularnie loguje się na forum finansowo kredytowe. Przestaliśmy bac się lokować gotówkę na konta i mamy tam coraz większe sumy.

W zasadzie jest to dość praktyczne podejście, bowiem nie musimy nosić ze sobą pieniędzy tylko mieć karty kredytowe i zawsze możemy zapłacić kartą lub wypłacić z pobliskiego bankomatu. Karta kredytowa jest stosunkowo praktyczna jednak źle pilnowana jest niezwykle cennym łupem dla złodziei. Warto poczytać co na ten temat radzi popularne forum finansowe o pożyczkach pozabankowych  żeby nie popaść w kłopoty w razie kradzieży. Mogą oni bowiem wyczyścić nasze konto. Jeśli płacąc kartą nie potrzebujemy numeru PIN tylko podpis, to doskonała przepustka dla złodziei na wielkie zakupy.

Jeśli więc nie mamy zbyt dobrej pamięci za to mamy skłonności do gubienia wszystkiego, nie powinniśmy nosić karty ze sobą. Plastikowe pieniądze kuszą, złodziei również. Może się bowiem okazać że na karcie mieliśmy sporą linię debetową co spowoduje że złodziej na nasze konto zaciągnie sobie szybki kredyt a my będziemy go spłacać całkowicie realnie. Zgubienie karty kredytowej wiąże się bowiem ze stratą pieniędzy oraz ze spłatą nie swojego nawet najtańszego kredytu. Dlatego powinien to być przedmiot szczególnie chroniony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *