Gadżety

Wracając z pracy musiałam zrobić zakupy. Dzień wcześniej, kiedy robiłam zakupy zapomniałam o szamponie. Kiedy wpadłam do drogerii natchnęłam się na sztab hostess.

Był Dzień Kobiet i trwała akcja promocyjna wszystkiego. Darmowe próbki i gadżety oferowane w konkursach internetowych (Freebies.com.pl) były rozdawane prawie ze wszystkiego. Chcąc nie chcąc wyszłam ze sklepu z szamponem i chyba 15-stoma próbkami i ulotkami. Na ten wieczór zaplanowałam babski wieczór w gronie moich przyjaciółek. Jedna z nich natchnęła się na próbki, które umieściłam na stoliku z gazetami. Zaczęła je przeglądać i okazało się, że z okazji kobiecego święta rodem z PRL-u na kilku ulotkach było zaproszenie do wspólnego świętowania tego dnia. Trzy ulotki oferowały konkursy, które były bardzo do siebie podobne.

Dwie firmy kosmetyczne proponowały wysłanie szalonego zdjęcia z dnia kobiet, a jedna proponowała opisanie tego dnia. Pomysł wysłania zdjęcia bardzo nam się podobał, głównie dlatego, że przez cały wieczór robiłyśmy je, jak szalone. Następnego dnia wysłałam trzy zdjęcia z naszej imprezy i zaraz o tym zapomniałam. Po trzech tygodniach dostałam list informujący mnie o tym, że dla mnie i moich pięciu przyjaciółek za najlepsze zdjęcie z tego wieczoru, jest nagroda. Był to kupon do spa, dzięki któremu czekały na nas liczne promocje.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]