Gdzie najlepiej grać w metin?

Metin to jedna najbardziej popularnych gier świata. Na pewno można ten projekt spokojnie zamieścić w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych gier , w które gras się za pośrednictwem internetu.

Wyżej niż powyższa gra można chyba sklasyfikować tylko takie kultowe gry jak world of warcraft czy historyczny już counter strike. Są to chyba największe hity i tak jak metin każdego dnia gromadzą przez komputerami miliony fanatyków wirtualnego świata. Jeśli chodzi o granie w metin (http://metin.pl/) to warto chyba znaleźć sobie takie miejsce, które jest naprawdę przyjazne i na którym panuje fajna atmosfera wśród graczy. Można to najlepiej sprawdzić zaglądając na forum gry metin i tam popytać ludzi gdzie jest takie super przyjazne miejsce do spędzania czasu w tym właśnie świecie.

Nie zawsze musi to być oficjalny portal bo czasem zdarza się, że nie wielka grupa zapaleńców zbuduje swoją lubiącą się społeczność graczy i sami organizują sobie serwer oraz wszystko co potrzeba żeby grać. Tak naprawdę atmosfera jest chyba najważniejsza bo w takich grach nawiązują się często prawdziwe przyjaźnie i grupy , które od wielu lat wspólnie spędzają czas przy komputerach, a czasem nawet umawiają się na zloty w rzeczywistym świecie. Jedni się lubią , a inni nie i ważne po prostu żeby nie mylić świata wirtualnego z rzeczywistym i nie przenosić negatywnych emocji do tak zwanego reala.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *