Gdzie polerują lampy – światła samochodowe w Szczecinie

Każde auto musi raz na jakiś czas przejść okresowe badanie techniczne. Przegląd stanu technicznego samochodu robi się zawsze w warsztacie diagnostycznym. Diagnosta to ktoś kto ma specjalne uprawnienia. Samochody, które mają więcej niż 5 lat muszą przechodzić takie przeglądy raz na rok.

Czy diagnosta sprawdza stan świateł w samochodzie?

Lampy, które są już stare i zniszczone prawie zawsze nadają się do odnowienia

Podczas przeglądu technicznego sprawdzane są wszystkie najważniejsze podzespoły mechaniczne oraz elementy elektryczne samochodu. Na początku specjalne urządzenia podłączone do komputera badają stan hamulców oraz amortyzatorów. Później diagnosta osobiście sprawdza inne elementy podwozia i zawieszenia. Nie obywa się także bez sprawdzenia działania przełączników i przycisków w wnętrzu auta takich jak np. światła, wycieraczki, kierunkowskazy itp.

Bardzo ważnym elementem badania technicznego jest także sprawdzenie jakości przednich świateł drogowych. Muszą one spełniać odpowiednie normy jeśli chodzi o jasność światła, którym oświetlana jest droga. Jeśli okaże się, że klosze lamp są już stare i nie przepuszczają dostatecznej ilości światła to wynik badania może być negatywny. W tym wypadku należy rozejrzeć się za kimś kto w swojej ofercie ma taką usługę jak regeneracja reflektorów samochodowych.

Czy polerka lamp w samochodzie pomoże przejść przegląd?

Skuteczna renowacja świateł w samochodzie jest możliwa w dobrym warsztacie samochodowym

Jeśli uda nam się znaleźć fachowca, który naprawdę zna się na polerowaniu reflektorów samochodowych to jest naprawdę duża szansa, że uda się je zregenerować na tyle, że bez problemu nasze auto przejdzie przegląd. Dobry mechanik od świateł w aucie naprawdę potrafi robić cuda. Nie tylko zrobi polerkę, która usunie żółty nalot i ryski, ale także zabezpieczy lampy specjalną powłoką. Tak zregenerowane światła samochodowe mogą przez kilka kolejnych lat ładnie świecić i przechodzić przeglądy techniczne.

Komu niezbędne jest polerowanie lamp w samochodzie ?

Ile kosztuje usługa polerowania lamp w samochodzie i czy jest to jeszcze opłacalne? Ceny za obydwa przednie reflektory najczęściej plasują się w przedziale pomiędzy 150-200 zł. Wszystko zależy od tego co to za auto, z jakiego materiału wykonane są klosze lamp i oczywiście od tego jaki jest stopień ich zniszczenia. Jak widać jest to opłacalna usługa ponieważ nowe lampy mogą kosztować kilka razy więcej.

Kto w Szczecinie ma warsztat polerujący światła w samochodach? Bardzo dobry zakład wykonujący renowację lamp samochodowych jest na ul. Wernyhory 17 w Szczecinie. Żeby zrobić odnowienie reflektorów w aucie wystarczy umówić się i zostawić auto na kilka godzin w Czystko właśnie przy ul. Wernyhory. Państwa światłami zajmą się profesjonaliści i przywrócą im dawny blask.

Polecamy zakład – odnawianie świateł w samochodach – Polerowanie-reflektorow-szczecin.eu
Adres: ul. Wernyhory 17, Szczecin
tel. 502 866 337

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *