Gdzie w Szczecinie wymieniają świece żarowe

Mały tyran, który chce samochody na prezenty. Czy zdarzyło się Wam podczas robienia zakupów przeżyć histerię dziecka, kiedy to odmówiliście kupienia mu zabawki? On zobaczył nowe samochody zabawkowe i chciał je na prezenty. Co zrobić, by uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji? Przede wszystkim należy nauczyć dziecko radzić sobie z negatywnymi emocjami.Dużo zależy od tego jak postąpicie i jak zareagujecie w danej sytuacji. Nie można ulegać dziecku, bo wtedy pokazujemy maluchowi, że krzykiem i płaczem może wiele osiągnąć. Warto przed wyjściem na zakupy przygotować (wspólnie z dzieckiem) listę sprawunków, przejrzeć forum Autole.pl i wykreślić z niej wszystkie zabawkowe samochody. Wpiszcie na listę jedno życzenie dziecka, np. jajko z niespodzianką. Przed wejściem do sklepu uprzedźcie pociechę, że dziś omijamy dział z zabawkami i kupujemy, tylko produkty z listy, a nie jego wymarzone samochody.

wymiana-swiec-zarowych-szczecinZapowiedzcie również dziecku, że jeżeli zacznie w sklepie się złościć, to wrócicie od razu do domu (oczywiście bez jajka z niespodzianką). Jeżeli tak się zdarzy, to dotrzymajcie słowa i wyjdźcie ze sklepu. Nie róbcie zakupów w pośpiechu lecz przeznaczcie na nie trochę czasu, by móc w spokojny sposób zareagować na kolejne zachcianki dziecka. Można w takich sytuacjach spróbować odwrócić uwagę dziecka od półek z zabawkami i skierować rozmowę i myśli malucha na inny tor.  Opanowanie, konsekwencja i stanowczość z pewnością w niedługim czasie przyniosą oczekiwane rezultaty.

Dzisiaj benzyna coraz droższa, a ropa też nie tania i w dodatku silniki z dieslem coraz droższe w naprawach. W dieslach psują się i zużywają świece żarowe, a ich wymiana to nie taka prosta sprawa. Jeśli masz auto z silnikiem diesla i spaliły się świece żarowe to nie wymieniaj ich sam tylko zleć to takiemu serwisowi jak np. ten w Szczecinie – Pansamochodzik.szczecin.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

3 komentarze do “Gdzie w Szczecinie wymieniają świece żarowe

  1. Ile u was potrwa wymiana dwóch zapieczonych świec w samochodzie Opel Astra 3 ? Teraz zimą zaczął mi gorzej zapalać silnik i okazało się, ze to spalone świece żarowe. Samemu nie udało mi się odkręcić i wydaje mi się, że dodatkowo jedną ukręciłem…

  2. Proszę przyjechać – od razu się zajmiemy sprawą. Najpierw obejrzymy i wycenimy i określimy ile to zajmie czasu. Nieraz może być dość pracochłonne i to potrwa. W większości przypadków odbywa się wszystko w ciągu 2-3 godzin.

  3. Polecamy także my ten warsztat. W naszej redakcji pracuje kilka osób i chyba każdy z nas serwisuje swoje auto u tych mechaników. Szybkie terminy realizacji i naprawdę rozsądne ceny naprawa samochodów. Wymiana klocków hamulcowych, tłumika, świec, serwis instalacji LPG i tym podobne szybkie serwisy można tam zrobić od ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *