Inwestowanie w internecie w ogłoszenia

Raz na jakiś czas wchodzę na największe polskie aukcje internetowe allegro i sprawdzam czy warto zakupić tam jakąś stronę lub cały portal. Oczywiście poszukuję tylko perełek i naprawdę ciekawych projektów, w które warto doinwestować nawet spore pieniądze.

Co prawda 99,9% ofert stron na allegro to zwykłe nic nie warte śmieci i jestem bardzo wybredny przeglądając ogłoszenia. Do tej pory udało mi się kupić pięć serwisów społecznościowych z których jestem bardzo zadowolony bo ślicznie się rozkręciły i już dawno zwróciły. Dzisiaj na przykład przejrzałem uważnie wszystkie czterysta aukcji i nie było tam nic interesującego. Zdecydowana większość to oszustwa i próba naciągnięcia kupującego.

Sprzedawcy serwisów na allegro mamią kupujących wysokimi zarobkami jednak są to tylko mrzonki. Jeden portal na kilka tysięcy rzeczywiście jest tam zarobkowy. Ja teraz inwestuję w skuteczne i darmowe ogłoszenia (Supertarg.pl) w internecie bo wiem, że na tym można dobrze zarobić. Nie wystarczy jednak kupić portalu na aukcji. Trzeba jeszcze wiedzieć jak go wypromować. I właśnie na tym polega inwestowanie w internecie w ogłoszenia. Mi już kilka razy się udało tak więc myślę, że warto kupowac na allegro, ale bardzo ostrożnie bo łatwo dać się naciągnąć i oszukać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *