Inwestowanie w internecie w portale np. boks

I znowu okazuje się, że internet można zastosować do każdej dziedziny zycia oraz w biznesie. Od pewnego czasu można to także zauważyć w interesach promotorów boksu zawodowego w Polsce. Najwięksi menadżerowie boksu w naszym kraju po prostu prześcigają się w tym, aby istnieć nie tylko w mediach publicznych, ale także w internecie. Sieć przyciąga polski boks jak magnes.

Można już nawet powiedzieć, że zaczęło się ostre inwestowanie pieniędzy i czasu w internecie w bokserski serwis w internecie. Każdy szanujący się bokser ma już swoją stronę internetową i na niej promuje siebie oraz swojego managera. Boks w internecie stał się tak popularny jak jakieś portale z filmikami lub plotkami. Powstają także jak grzyby po deszczu nowe fora o boksie i tam fani tego sportu dyskutują o tym co się dzieje na ringach polskich i zagranicznych.

W internecie są ciekawe fora sportowe

Sprawdzone informacje ze świata boksu najszybciej znajdziesz na dobrym forum sportowym

Jednak tutaj wygrywają te stare fora bokserskie, które istnieją od lat i maja ugruntowaną pozycję w internecie. Kiedyś , gdy boks u nas dopiero raczkował to dopiero się działo na takich forach. Dochodziło tam do regularnych bitem słowno literowych na tle bokserskich zmagań. Kibice bokserscy zanim nauczyli się kulturalnie dyskutować o boksie to trochę musieli nabyć ogłady i rozumu. Teraz boks w internecie jest już bardziej ucywilizowany i można śmiało się na takie serwisy logować i czytać oraz pisać o tym co daje nam boks.

Nastał sezon meczy. Zdecydowanie większa popularnością cieszą się mecze u panów. Mój brat, z wielkim utęsknieniem czeka na takie sezonowe wydarzenia. On tez kocha boks, ale mecze to jego największa pasja.

Chłopak ma pojęcie o piłce i często odwiedza forum sportowe dla felietonistów. Swoją wiedzę postanowił wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Ze swoim szczęściem i wiedzą po każdym sezonie bogaci się. Nie raz już zdarzyło się, że były to dość znaczne kwoty. Tym razem postanowiłam wziąć z niego przykład. Mój problem polegał jednak na tym, że ja na piłce nie znałam się w ogóle. Sport interesował mnie średnio. Raczej wolałam sama być aktywna niż ślęczeć przed telewizorem lub czasem poczytać dobre forum sportowe w internecie.

Praca na portalach sportowych

Można znaleźć ciekawą pracę na forach sportowych bez wychodzenia z domu

Nie wiedziałam, jak poprosić brata, żeby dzielił się ze mną swoimi typowaniami. Nie chciałam, żeby mi potem dogryzał, zwłaszcza, że ja zawsze do tej pory naigrywałam się z tych jego zakładów. Pomysł sam wpadł mi  w ręce. Okazało się, że mój bart typuje mecze przez internet. Następnie drukuje je i idzie do znajomego, który ma zakład. Każdy kupon jest zapisane w naszym komputerze. I tak bez jego wiedzy ja też zaczęłam grać. Po zakończeniu obecnych rozgrywek mogę powiedzieć, że moja szafa na lato zdecydowanie się powiększy.

Długo zastanawiałem się  nad tym jaka praca mnie zadowoli. Chciałem robić coś prostego, najlepiej siedząc w domu i zarabiać przy tym duże pieniądze tak żeby mieć czas na swoje ulubione darmowe randki internetowe. Szukałem czegoś takiego w Internecie. Oczywiście nic nie mogłem znaleźć. Z pracy „w domu” miałem do wyboru jedynie chałupnictwo – składanie długopisów albo szycie fartuchów (wymagana maszyna do szycia, której na szczęście nie miałem). Chciałem zaangażować się w marketing internetowy – najlepiej rozsyłać maile z reklamami bądź innym syfem do ludzi (spam taki). Mogłabym także pracować w portalu internetowym na którym są darmowe randki. Niestety nic takiego nie udało mi się znaleźć.

Nie chciałem robić czegoś co jest nielegalne, a większość ofert jakie dostałem polegały na wysyłaniu pieniędzy do kogoś i otrzymaniu plików, które następnie musiałbym za pieniądze wysyłać kolejnym chętnym tego typu zarobku. Nie chciałem któregoś pięknego dnia zobaczyć pana z urzędu skarbowego w moich drzwiach dlatego szybko zrezygnowałem z pomysłu na pracę przez Internet. Prędzej wygram w keno albo dużego lotka niż zarobię na życie w ten sposób. Dlatego od jutra idę rozdawać swoje cv po firmach. Teraz pójdę sobie do pubu i skreślę parę cyferek, może trafię i wygram coś na wakacje?

Każdy kto szuka informacji o boksie może zajrzeć na forum: Boxing.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *