Inwestowanie w muzykę rockową

Tak się coraz poważniej przymierzam żeby założyć własne studnio nagrań i żeby dzieki temu promowac ciekawe zespoły rockowe. Interesuję się muzyką rockową od dawna i śmiem twierdzić, że jest to temat na którym naprawdę się znam i potrafię stwierdzić czy z jakiegoś zespołu coś będzie czy nie. Chcę się wziąć za inwestowanie w muzykę rockową.

Mam dość sporo kasy i nie bardzo dzisiaj wiem w co mam ją zainwestować tak żeby jej nie stracić. Nie mogę sobie pozwolić na jakiś niewłaściwy ruch biznesowy ponieważ wszystko co mam zarobiłem sam i w razie niepowodzenia nie mam na kogo liczyć żeby z powrotem zasilił moją kieszeń. Dlatego cały czas chodzi mi po głowie ta fajna muzyka rockowa z internetu (Rockowisko.pl) bo przecież sam grałem w kapelach i nagłaśniałem je też na koncertach i wiem, że bardzo dobrze mi to wychodziło. Tylko tutaj jest zawsze ryzyko bo można zainwestować w ludzi, którzy okażą się nie odpowiedzialni i potem nie dotrzymywac swoich zobowiązań.

Trzeba bardzo dokładnie podpisywac umowy z takimi młodymi ludźmi grającymi muzykę rockową bo im bardzo łatwo może się coś odwidzieć i ktoś im może niepotrzebnie namieszać w głowie i nagadać jakiś głupot. Ja na temat muzyki rockowej wiem chyba wszystko i mogę także często pomóc nie tylko w promowaniu kapel, ale także w produkcji samego materiału dźwiękowego. Muzyka jest we mnie i potrafię wczuć się w klimat i dodać od siebie coś co jeszcze bardziej ubarwi i uatrakcyjni potencjalny przebój.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *