Jak grać w wow i zarabiac pieniądze

W końcu udało mi się to o czym zawsze marzyłem czyli żeby robić to co lubię i jeszcze mieć z tego pieniądze. Szukałem różnych sposobów żeby osiągnąć ten cel, ale dopiero, gdy przez przypadek kupiłem pewno forum wow okazało się, żę administrator tego portalu wie jak grać w wow i zarabiać pieniądze.

Oczywiście mi nie trzeba było tego powtarzać i od razu wziąłem się do pracy nad tym projektem. Zaczęliśmy od tego, że zarejestrowaliśmy się na najlepszej platformie sms i tam skonfigurowaliśmy odpowiednie paczki płatności przez telefon komórkowy. Potem zadbaliśmy o to, aby forum na nowo ożyło i zainstalowaliśmy je na całkiem nowym, o wiele lepszym skrypcie niż było do tej pory. Oczywiście od razu forum dostało kopa i ruszyło do przodu.

Pojawili się nowi użytkownicy i zapaleni gracze w wow. Są tez tacy, którzy do tej pory nie wiedzieli jak grać w wow i u nas o tym przeczytali. Jednak najciekawszy w tym wszystkim jest jednak sklepik, w którym można kupować gadżety do gry i od razu lepiej widać jak dobrze grać w wow (Forumwow.net). Sklepik już od pierwszego dnia zaczął zarabiać niezłe pieniądze i teraz tylko kwestia żeby dbać o serwer wow i nie dopuścić nigdy do żadnych przerw w grze. Szukam teraz kolejnych wyzwań i sposobów na to żeby wiedzieć jak jeszcze zarabiać pieniądze w internecie, ale nie koniecznie już na tym jak grać w wow.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *