Jak zarobić w internecie na sprzedaży stron

Powiem szczerze , że ja chyba wiem jak zarobić dobre pieniądze na sprzedaży stron internetowych. Nie chodzi nawet o to, że mam ich wiele i każda ma sporą wartość, ale o to, że wiem jak i gdzie je sprzedawać za dobre pieniądze.

Od dawna mnie nurtował problem dotyczący zarabiania w internecie na sprzedaży stron i chyba znalazłem najrozsądniejsze rozwiązanie. Otóż sam jako kolejną stronę zrobię portal, który będzie oferował najlepsze strony internetowe na sprzedaż (Zuzel.org). Taki serwis z ogłoszeniami stron internetowych do sprzedania. Wiem, że nie ma jeszcze czegoś takiego w internecie i zamierzam jako pierwszy tą lukę wypełnić bo przecież rynek nie znosi pustki.

Juz niejeden raz przekonałem się, że warto bardzo szybko realizować pomysły bo ktos może nam to ukraść i ni ebędziemy już pierwsi. Zdradzę wam na przykład taki sekret, że postanowiłem opatentować znak słowno towarowy pod tytułem miss internetu i zrobię tez stronę z konkursem piękności. Teraz już mogę śmiało o tym pisac i nawet po mału przygotowywać zbyt bo miss internetu to będzie jedna s moich pierwszych stron internetowych na sprzedaż.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]