Kasia Cichopek nie reklamuje barbie

Każda mała dziewczynka marzy o lalce Barbie. Taka lalka to uosobienie kobiecości. Ma piękną twarz, wielkie niebieskie oczy, zdrowy biały uśmiech, śliczne długie blond włosy, pełne piersi, zgrabny tyłeczek i długie,  smukłe nogi. Nieważne jest przy tym, że jej głowa jest nieco za duża w porównaniu do reszty ciała a  całokształt jest nieco „plastikowy” i fruziowaty. Kiedy ja byłam małą, to pomimo tego że każda dziewczynka marzyła o Barbie a w telewizji przed wieczorynkom puszczali reklamy z tą lalką, która i tak była „dostępna tylko w sklepach Pewexu” a więc nieosiągalna dla większości ludzi,  to i tak rodzicom jakoś udawało się zdobyć Barbie,  chociaż najczęściej była to tańsza podróbka.

Jak widać, moda na Barbie trwa do dzisiaj i często znane aktorki są proszone o to, aby użyczyły swojej twarzy firmie  matel, aby być wzorem dla laleczki. Wprawdzie polskie gwiazdki seriali raczej za twarz lalki nie posłużą, ale mogą ują w kraju reklamować. Początkowo Barbie w Polsce miała reklamować Kasia Cichopek. Reklamowała ona lalki z serii „Trzy Muszkieterki”. Jednak Matel zrezygnowało z usług Kasi Cichopek i jej miejsce zajęła Joanna Koroniewska, która reklamuje serię  „Barbie w świecie Mody”.

Czy Joanna Koroniewska będzie lepsza w swojej roli niż Kasia Cichopek, przekonamy się niedługo. W końcu Koroniwska ma tylko swoje „M jak Miłość” a Cichopek i śpiewa, i tańczy, i prowadzi teleturnieje z Krzysztofem Ibiszem, i ma szkołę tańca z mężem, więc może z jednej fuchy zrezygnować na rzecz koleżanki z planu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *