Konkursy za darmo

Mówi się, że nie ma nic za darmo. Ale to nieprawda! Znalazłam ostatnio stronę, gdzie są darmowe mp3 i świetne konkursy. Prawdziwa kolekcja.

Znajduję się tam muzyka z każdego zakątka świata. Każdego dnia, kiedy miałam chwilkę wolnego czasu sprawdzałam kolejne katalogi z muzyką. Bardzo wygodnie została skatalogowana tu muzyka. Można szukać, albo poprzez rodzaj muzyki, albo po przez podział na kontynenty, a później kraje. Przez pierwszy miesiąc, albo troszkę dłużej, chłonęłam to, co to mogłam znaleźć i śledziłam też Darmowekonkursy. pl – darmowe konkursy dla internautów w Polsce. Praktycznie każdego dnia na moją mp3 ściągałam nową porcję utworów. Potem w każdej wolnej chwili przez słuchawki leciały kolejne utwory i organizowane były konkursy. Ale ja zawsze miałam lekkiego fioła na punkcie muzyki. Z czasem zaczęłam się zastanawiać, skąd wzięła się ta strona i kto ją tworzy.

Prawdziwy skarbiec muzyki musiał mieć chyba wielu twórców. Napisałam maila po angielsku, a w odpowiedzi dostałam wiadomość po polsku. Byłam niesamowicie zdziwiona, że autorem strony jest ktoś z Polski. Dowiedziałam się, że muzyka, która się tu znalazła, była zbierana przez pewnego pana na własny użytek, ale jego syn namówili go, do udostępnienia w sieci tych zbiorów. Już jutro jadę poznać osobiście ludzi, którzy stworzyli tą stronę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]