Konkursy sms

Właśnie siedzę i ciężko pracuję nad regulaminami do konkursów, które chcę zacząć organizować na moich stronach internetowych. Nawet nie przypuszczałem, że to taka ciężka robota i, że tyle czasu mi to zajmie.

Pracuję nad tym od kilku dni i widzę, że jeszcze z dwa tygodnie spokojnie mi to zajmie. Jednak mam nadzieję, że mój trud się opłaci i mój upór zostanie wynagrodzony, gdy będę za kilka miesięcy odwiedzał moje konto bankowe. Chcę mieć Superkonkursy.pl – najlepsze konkursy sms w polskim internecie. Wiem, że to ryzykowny biznes bo oprócz kilku tygodni pracy będzie potrzebna gruba gotówka na początek, ale mam przeczucie, że zarobię na tym przyzwoitą kasę.

Żyjemy w kraju w którym ludzie kochają wysyłać sms i różnego rodzaju konkursy więc nastawiam się na ogromny ruch na stronie. Niech wysyłają sms, a ja będę kasował swoją prowizję od ich wydanych pieniędzy. Zapraszam na moje konkursy sms. Atrakcyjne nagrody czekają. Zamierzam poważnie traktować ten serwis i będę wrzucał tam wszystkie najbardziej ciekawe konkursy jakie tylko pojawią się w naszej sieci. Strona będzie bardzo często aktualizowana i jestem pewien, że będzie cieszyła się dzięki temu dużym powodzeniem, a to zaowocuje zyskami, które będę z niej czerpał.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]