Kto zarabia na kredytach online?

Coraz częściej napotykamy się na różne reklamy i banery z napisem typu kredyty online. Są też takie, które brzmią kredyty i pożyczki przez internet lub nawet telefon albo sms. Niestety wiele osób wierzy od razu w takie hasła i bierze te oferty za pewnik.

Jednak praktyka pokazuje, że w zdecydowanej większości przypadków są to zwykli naciągacze, którzy żerują na ludzkiej biedzie i naiwności. Oczywiście wykorzystują także ludzką leniwość i brak elementarnej wiedzy z poziomu szkoły podstawowej. No bo jak inaczej określić kogoś kto wysyła sms i myśli, że za to dostanie kredyt lub pożyczkę i w dodatku nie doczytał, że taka wiadomość kosztuje go dwadzieścia lub trzydzieści złotych. Takiego kogoś można nazwać tylko mianem tępaka i nieuka bo każdy normalny i nawet lekko wykształcony człowiek poświęci chwilkę i przeczyta regulamin tych sms. Kredyty online bez weryfikowania w biku (Moneta.net.pl) to po prostu zwykła ściema i zarabiają na tym właściciele strony internetowej, która takie numer sms promuje.

Nie są to wcale małe pieniądze bo jeśli nawet kilkadziesiąt osób dziennie wyśle taki sms to w skali miesiąca wychodzą z tego grube tysiące i to praktycznie za nic bo standardowa odpowiedź na taki sms jest taka, żę niestety kredyt nie może zostać przyznany i trzeba wysłać kolejny sms żeby dosłać kolejne informacje pomocne do uzyskania pożyczki. Nie wierzmy a takie reklamy bo jeśli damy się na to nabrać to nabijamy tylko kasę organizatorom tych sms, a kredytu i tak nie dostaniemy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *