Zarabianie przez internet na miss polonia

Kto z was pasjonuje się jeszcze czymś takim jak wybory najpiękniejszej polki? Na pewno jest jeszcze dość spora liczba takich osób, ale sądzę, że jest ich o wiele mniej niż było to jeszcze na przykład dwadzieścia lat temu.

Kiedyś była tylko telewizja publiczna i mieliśmy dwa kanały tak więc trzeba coś było oglądać. Gdy puszczano wybory na miss polonia dla dziewczyn z internetu to cała Polska siadała przed telewizorami i podziwiała kandydatki. Teraz wybór kanałów telewizyjnych jest praktycznie nieskończony i można cały dzień siedzieć przed telewizorem i skakać pilotem po stacjach telewizyjnych. Dlatego też zapewne wybory miss Polonia nie są już tak popularne jak kiedyś. Oczywiście spora grupa fanów w dalszym ciągu nie odpuszcza tego show, ale jest ich mniej niż kiedyś. Dlatego spróbuję wprowadzić nową jakość w tym temacie i będę organizował wybory miss Polonia internetu.

Każda dziewczyna będzie mogła spróbować swoich sił i nadesłać swoje zdjęcia. Nie będzie tam żadnych przekrętów i kumoterstwa bo to internauci będą wybierać tą, która jest rzeczywiście najpiękniejsza. Będą wysyłać sms z telefonów komórkowych i w ten sposób oddawać głosy na swoją ulubioną kandydatkę. Niedługo startujemy, tak więc serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny do brania udziału w konkursie na najpiękniejszą dziewczynę internetu. To więcej niż miss Polonia. Dla mnie będzie to pasja, a nie tylko zwykłe zarabianie przez internet na miss Polonia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *