Na zachodzie zarabiają na „Bad Credit Loan”

Jeśli myślimy, że takie coś jak pożyczki prywatne czy kredyty społecznościowe, lub kredyty bez sprawdzania w bik to nasza polska specjalność to naprawdę jesteśmy w wielkim błędzie.

Otóż takie pojęcia i narzędzia finansowe przyszły do nas z zachodu bo tam rzeczywiście jest ich kolebka i są w codziennym użyciu. Angielski odpowiednik naszego kredytu bez bik to bad credit loan (Gold-factory.net) lub loan with bad credit. Natomiast nasze pożyczki społecznościowe lub prywatne to odpowiednik angielskich ofert typu social lending. Nie ma co rozmyślać, że jesteśmy jakimś biedniejszym krajem czy narodem bo jak widać nawet na zachodzie mają problemy finansowe i kłopoty w bankach. Na szczęście wszędzie jest internet i pomaga zarówno w ameryce, angli, niemczech czy właśnie u nas w Polsce.

U nas jest już kilku naprawdę poważnych graczy na tym rynku i już widać, że generują potworne zyski właśnie na pośredniczeniu w transakcjach typu bad credit load czyli nasze kredyty bez sprawdzania w bankowej informacji kredytowej. Powstają specjalne portale społecznościowe , a na nich pomoc i instrukcje o tym jak sprawdzać zarówno pożyczkobiorcę jak i i potencjalnego inwestora, który innym pożycza pieniądze na dobry procent. Oczywiście dobry procent to pojęcie względne bo dla inwestora dobry to oznacza wysoki, a dla tego, który chce pożyczyć dobry procent to możliwie najniższe odsetki od pożyczonej kwoty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *