Papilotki i dekoracje komunijne – nowości w naszym sklepie

Dzisiaj na łamach „Skarbca” chcemy zaprezentować Państwu nasz najnowszy sklep internetowy, specjalizujący się w sprzedaży asortymentu dla branży cukierniczej i pokrewnych produktów – między innymi takich jak papilotki, które zdecydowaliśmy się wprowadzić z powodu licznych emaili dotyczące tegoż produktu, które pojawiły się po ostatniej publikacji dotyczącej sprzedaży internetowej.

Zw. na spore zainteresowanie oraz w odpowiedzi na zaistniały popyt zdecydowaliśmy się wprowadzić je do sprzedaży. Posiadamy szeroki asortyment papilotek w różnych kolorach rozmiarach i kształtach (prostokątne, owalne i okrągłe). Papilotki są dostępne zamkniętych  paczkach po 100 sztuk dla klientów prywatnych oraz po 1000 szt. dla odbiorców hurtowych i przedsiębiorstw.

Aktualnie w naszym sklepie możecie Państwo kupić papilotki w kolorach takich jak: białym, zielony, brązowy, czerwony oraz wielokolorowych z różnymi wzorami. Dostępne są wśród nich zarówno papilotki do dekorowania wyrobów cukierniczych, jak również te  służące pieczenia muffinek wykonane z tłuszczoodpornego papieru. Specjalnie dla czytelników „Skarbca” opublikowaliśmy również  poradnik w jaki sposób można wykorzystać papilotki do robienia muffinek.

Chcieliśmy także zwrócić Państwa uwagę na jeszcze jedne produkt w naszym sklepie – mianowicie dekoracje komunijne. Wprowadziliśmy akurat w tym miesiącu gdyż okres komunii zbliża się coraz bardziej i popyt na dekoracje komunijne niedługo z pewnością urośnie, a wielu rodziców już teraz planuje organizację komunii dla swoich pociech i możliwe, że zainteresują ich dekoracje komunijne z naszej oferty.

Zobacz też:
Potrzebujesz pieniędzy na imprezę komunijną. Na rynku są firmy takiej jak Vivus, które dla nowych klientów oferują pierwszą pożyczkę za darmo na okres do 30 dni. Sprawdź naszą recenzję i opinie o Vivus https://wirtualny.slask.pl/pozyczka-vivus-opinie/ Pożyczka Vivus jest dostępna dla nowych klientów na 30 dni do 3000 zł za darmo. My sprawdzamy, czy jest naprawdę darmowa i czy nie ma jakichś ukrytych opłat i kosztów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]