Poker lepszy niż banki

Od niedawna można zauważyć wzrost zainteresowania grami hazardowymi w naszym społeczeństwie. Coraz więcej nie tylko młodych ludzi zaczyna się interesować tym co oferują kasyna.

Rozkwitają także biznesy on line, a poker i jego wszystkie odmiany w internecie staje się kultową grą wśród coraz szerszej rzeszy polaków. Znam portal pokerowy Polski na którym jest już zarejestrowanych ponad pięć tysięcy użytkowników i codziennie przybywają nowi. Zauważyłem dodatkowo, że Ci pokerowi gracze są coraz lepsi i niektórym udaje sie wygrywać spore pieniądze w poker roomach lub w darmowych turniejach. Ktoś to bardzo ciekawie wymyślił bo żeby zagrać w pokera na pieniądze to nie trzeba nic inwestować.

Wystarczy zdać test, który nie jest łatwy, ale za to dostaje się pięćdziesiąt dolarów w gotówce na grę. Dla dobrych poker graczy przewidziane są potem kolejne darmowe bonusy zachęcające do dalszej gry. Poker staje się dla niektórych dobrym sposobem na zarabianie w internecie, nawet lepszym niż giełda lub banki.

Zepsuł się mój komputer i to tak niespodziewanie. Kto by pomyślał, że on, ten który od zawsze był ze mną i nie robił żadnych numerów, teraz zrobi coś takiego?

Żeby chociaż jakoś uprzedził, puścił jakiś sygnał ostrzegawczy. A tu nic. Po prostu tak nagle postanowił się nie włączyć. Rozpacz była straszna. Tato widząc moją rozpacz obiecał zakupić mi coś nowego. Chwilo jednak pozostawałam bez komputera. Na pocieszenia mogłam korzystać z ojcowego. Jednak prócz sprawdzania poczty na nic więcej nie miałam czasu. 3 dni temu na moją pocztę przyszła reklama internetowa. Nikt nie chciał pisać do mnie na maila, każdy wolał na gadu, a ja nie miałam nawet kiedy tam wejść. Reklama, którą dostałam przedstawiała erotyczne zdjęcia. Znowu to samo! Już miałam serdecznie dość takich wiadomości.

Obiecałam sobie, że więcej nie będę czyta reklam, ale wytrzymałam tylko jeden dzień. Zawsze, kiedy dostaję reklamę łudzę się, że może to jakiś kupon promocyjny na zakupy. Tym razem dostałam reklamę nowej gry totalizatora, która nazywa się keno. Całkiem ciekawa się wydaje. Chyba nawet ulegnę pokusie i w nią zagram. Może akurat się uda i będę mogła kupić sobie nowy komputer sama, bez pomocy taty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]