Polecamy jak dostać kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Popularne w Polsce pozabankowe usługi finansowe – usługi świadczone przez parabankowe instytucje finansowe wzbudzają zainteresowanie coraz szerszego grona osób. Ma to nierozerwalny związek z prowadzoną przez banki polityką, efektem której jest bardzo surowa selekcja wniosków.

Banki, tłumacząc się niezwykle trudną sytuacją gospodarczą oraz troską o własne portfele finansowe, decydują się na udzielanie kredytów jedynie tym osobom, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym zdolności kredytowej.

Coraz popularniejsze są kredyty samochodowe na oświadczenie

Od kilku lat nie słabnącą popularnością w Polsce cieszą się tak zwane kredyty samochodowe na oświadczenie

To zaś oznacza między innymi konieczność posiadania niemałych i jednocześnie stałych dochodów. Zdecydowanie najtrudniej jest obecnie o kredyty hipoteczne, które są zobowiązaniami o charakterze długoterminowym, przyznawanymi na znaczące kwoty. Osoby szukające sposobu na sfinansowanie zakupu mieszkania, samochodu, remont czy też na jakiekolwiek inne wydatki (nawet te bieżące) zwracają się w takich okolicznościach coraz częściej właśnie do firm pożyczkowych, które z przyznaniem potrzebnych środków nie robią zwykle problemów.

Oferta wspomnianych firm jest skonstruowana w taki sposób, aby korzystać z niej mogli także i ci klienci, którzy są pozbawieni źródła dochodów, mają problemy z komornikiem bądź ich historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej pozostawia wiele do życzenia.

Bez względu jednak na to, kto decyduje się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej i na jakie cele ma ona zostać przeznaczona, wybór oferty musi bazować na racjonalnych przesłankach. Tak więc po pierwsze – trzeba wybrać pożyczkę przyznawaną na korzystnych zasadach, a po drugie – nie wolno ignorować własnych możliwości w zakresie spłaty.

Banki mają specjalne wymagania zanim udzielą kredytu

Nie mniej popularne w naszym kraju są kredyty pod zastaw samochodów – nie wymagają żadnych zaświadczeń

Otrzymanie kredytu samochodowego w którymkolwiek z banków jest uzależnione od spełnienia szeregu rozmaitych wymagań. Bezwzględnym i podstawowym wymogiem jest posiadanie dostatecznie wysokiej zdolności kredytowej – do tego właśnie aspektu banki przywiązują ogromną wagę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób ma problemy z terminowym płaceniem rat. Jeśli chodzi o zasady dotyczące rozpatrywania wniosków, to są one indywidualną sprawą poszczególnych banków – każda z tych instytucji posiada swój własny regulamin w tym zakresie. Nie mniej jednak wszędzie niektóre warunki są takie same.

O kredyt samochodowy (i nie tylko) starać się może w naszym kraju osoba posiadająca polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych. W przypadku mężczyzn konieczny jest uregulowany stosunek do służby wojskowej. Ponadto należy posiadać (i udokumentować) stałe źródło dochodów. Banki deklarują, że akceptują różne źródła, ale w praktyce i tak wiadomo, że preferują stałą umowę o pracę na czas nieokreślony.

W tej firmie pomogą CI znaleźć kredyt samochodowy dopasowany do Twoich potrzeb i oczywiście możliwości. Tutaj można załatwić kredyt na samochód bez żadnych zaświadczeń.

Wystarczy mieć tylko oświadczenie o zarobkach i nie zaleganiu w ZUS oraz urzędzie skarbowym – https://banknet.pl/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *