Poszukiwane kredyty bez opłat

Pożyczanie pieniędzy wbrew pozorom nie jest rzeczą łatwą. Niby wystarczy tylko znaleźć kogoś lub instytucję, która pożyczy nam pieniądze, podpisać umowę i czekać na wpływ gotówki na konto.

Jednak bardzo często wszystko wygląda zupełnie inaczej w praktyce. Każdy kredyt i pożyczka w banku obarczony jest jakimiś opłatami lub nikomu nie zrozumiałą prowizją. Nie dość, że banki zarabiają na odsetkach, które najczęściej są wysokie, to jeszcze doliczają sobie jakieś dziwne koszty związane z udzieleniem nam pożyczki. Kredyty pozabankowe bez opłat (Kredytybezbik.blogx.pl) to najczęściej zwykły slogan reklamowy, który w praktyce kończy się na tym, że te dziwne i wyssane wręcz z palca opłaty oraz prowizje wliczane nam są w comiesięczną ratę kredytu.

Można znaleźć pożyczki i kredyty bez opłat i prowizji jednak tylko w przypadku prywatnych inwestorów lub różnych instytucji finansowych, chociaż nie jest to oczywiście regułą i zawsze trzeba dokładnie sprawdzić umowę zanim ją podpiszemy. Ważne też jest żeby nie ufać tak na sto procent reklamie i temu co jest nam serwowane w folderach i ulotkach reklamowych. Prowizje i opłaty prawie zawsze były , są i będą w bankach tylko te instytucje naginając przepisy lub balansując na ich granicy potrafią sprytnie sformułować swoje oferty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *