Pożyczki bez zdolności kredytowej

Ktoś kiedyś powiedział, że karty kredytowe są dla mądrych ludzi, I miał sto procent racji. Jakiś czas temu uległam modzie na karty kredytowe bo są to podobno najlepsze pożyczki bez zdolności kredytowej. Posiadałam dwa konta bakowe i z obu banków co chwila dostawałam propozycje wzięcia sobie karty.

Odmawiałam do czasu, a jak się już zdecydowałam, to na karty w obu. Uważałam, że kto, jak kto, ale ja na pewno nie wpadnę w pułapkę kart kredytowych bo potrafię z głową wykorzystać pożyczki pozabankowe chwilówkowe bez zdolności kredytowej . Zawsze się dziwiłam, jak ludzie mogą być tak nieostrożni, że sami się wplątują w takie długi, przez głupie karty kredytowe. Moje zdziwienie było tym większe im bardziej ja, wpadałam w tę pułapkę. Byłam na siebie wściekła, kiedy okazało się, że mam zadłużenie, którego nie mogę spłacić. Nie chciałam dołączyć do osób, które potrzebując kredytu zastanawiają się, jak ominąć biuro informacji kredytowej.

Postanowiłam spłacić zadłużenie z kart i z nich zrezygnować. Ale, żeby pozbyć się zadłużenia potrzebowałam gotówki. Najtańsze kredyty można dostać w miejscu pracy. Niestety, ja u siebie nie miałam na co liczyć. Postanowiłam poprosić o pomoc mamę, która ma taką możliwość. Bez wahania pomogła mi i zaciągnęła pożyczkę. Teraz, każdego miesiąca spłacam raty kredytu u mamy. Wiem, że gdy będę miała problem ze spłatą, ona mi pomoże, a zadłużenie u niej nie będzie narastać procentowo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *