Tapety na pulpit

Tym wypadkiem cała Polska żyła długo. W lutym w Warszawie na ulicy Puławskiej ferrari, jadące z prędkością znacznie większą niż dozwolona na tym odcinku, uderzyło w filar wiaduktu.

Znam takich co sobie zrobili z tego Tapeciarz.net – fajne tapety na pulpit komputera i ustawili na głównej stronie monitora. Na garbie z asfaltu auto straciło przyczepność, a następnie uderzyło w filar. Rozpadło się przy tym na częsci i stanęło w płomieniach. Śmierć na miejscu poniósł dziennikarz popularnego czasopisma. Drugim jadącym ferrari był Maciej, dziennikarz i syn znanego dziennikarza telewizyjnego Włodzimierza. W stanie ciężkim trafił do Warszawskiego szpitala. Wydawało się, że nie ma większych szans.

Jego żebra były połamane, płuca poprzebijane żebrami, wątroba posiekana, śledziona tak zmasakrowana, że lekarze musieli ją usunąć i co najgroźniejsze, Maciek doznał rozległych obrażeń głowy: ciężko stłuczony płat czołowy, a na wysokości potylicy – dziura wielkości pięści. Niemniej była iskierka nadziei: kręgosłup był nienaruszony. Ani kręgi ani rdzeń kręgowy. Lekarze z Bydgoszczy, dokąd trafił potem, zastosowali terapię śpiączki farmakologicznej, która okazała się niezwykle skuteczna. Brawa lekarzom, którzy uratowali mu życie i zdrowie i to właśnie ich szpital bardziej nadaje się na tapety na pulpit niż to rozbite ferrari.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]