Warszawa

Niedawno pojeździłem trochę samochodem po Warszawie i jeszcze mam traume po tej wycieczce. Przecież to jakiś koszmar, który może się jeszcze długo śnić. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że gdziekolwiek można stracić cztery godziny stojąc w korku.

Przecież ja jeździłem po takich metropoliach jak Paryż, Amsterdam, Berlin czy Budapeszt i takie coś nie przytrafiło mi się nigdy. Warszawa jest chyba dzisiaj jedyną i niepowtarzalną stolicą świata w której dojazd do pracy może trwać kilka godzin. Nie da się tego opisać i wydaje się to wprost niewiarygodne żeby takie zjawisko było w cywilizowanym świecie. Miasto stołeczne Warszawa (Biznes.warszawa.pl) i jej ulice to jest dżungla po której trzeba umieć się poruszać.

Jeśłi ktoś nie zna jak tam jeździć to mapa nie wystarczy i ugrzęźnie w korkach na długie godziny. Piszę to ku przestrodze takim naiwnym jak ja, którzy wjeźdżają do Warszawy i chcę po południu sobie po niej pojeździć lub przejechać na drugą stronę Wisły. Zanim zdecydujecie się na taki krok to dokładnie to przemyślcie i zaplanujcie żeby potem nie tracić zdrowia. Mam nadzieję, że kolejne inwestycje w Warszawie naprawią ten problem. Przecież tam są na to fundusze, a jeśli ich zabraknie to zawsze pozostają banki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]