Inwestuj, zarabiaj i jeździj na wycieczki

Jeśli już udało Ci się dobrze zarobić w internecie i mądrze inwestować zarobione pieniądze to polecam CI jeździj na wycieczki. Pamiętaj o kilku zasadach podczas każdej wycieczki do ciepłych krajów.

Chroń się przed słońcem. Inwestuj, zarabiaj i jeździj na wycieczki, ale nie zapominaj o tym, aby dbać o zdrowie podczas każdej wyprawy. Każdy zdaje sobie sprawę jakie ryzyko niesie nadmierne przebywanie na słońcu podczas wycieczki. Promieniowanie słoneczne przyczynia się do powstawania zmian nowotworowych, zmniejsza też skuteczność naturalnych mechanizmów obronnych naszego organizmu.

Oto kilka rad jak się chronić przed słońcem podczas naszej Globforum.pl – wycieczki do bezpiecznych kurortów:

Polecamy wczasy na południu europy w ośrodkach rodzinnych z pełną infrastrukturą – restauracjami i basenami

Unikaj słońca między godziną 10°° a 16°°, wtedy promieniowanie UV jest najsilniejsze.
Staraj się przebywać w cieniu.
Zakrywaj ręce i nogi, zakładając luźne ubrania wykonane z tkanin o gęstym splocie.
Noś kapelusz z szerokim rondem – chronisz w ten sposób oczy, uszy, twarz i kark.
Noś dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne, które zachodzą na boki lub mają boczną osłonę. Takie okulary pochłaniają 99 % promieniowania UVA i UVB i ograniczają ryzyko uszkodzenia wzroku.
Używaj kosmetyków przeciwsłonecznych o współczynniku SPF co najmniej 15. Co dwie godziny należy ponowić aplikację.
Pamiętaj o zabezpieczeniu przed słońcem niemowląt i dzieci, (najlepiej kosmetykami potocznie nazywanymi blokerami słońca SUNBLOCKS), gdyż ich skóra jest bardzo delikatna.
Nigdy nie zasypiaj na słońcu.
Jeżeli zauważysz na ciele jakiś pieprzyk, plamkę czy znamię, niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem i nie martw się o przerwanie wycieczki.

Gdzie pojechać na wakacje z rodziną

Wakacje razem z rodziną to coś wyjątkowego i warto dokładnie zaplanować wszystko przed wyjazdem

Każdy ma jakieś swoje ulubione sposoby na spędzanie wolnego czasu. Nie ma przecież jednej słusznej recepty na to jak fajnie spędzić wakacje z rodziną. Jedni kochają polecieć gdzieś samolotem i siedzieć tydzień lub dwa w ekskluzywnym hotelu, a inni wolą pojechać na wczasy samochodem i każdego dnia zwiedzać ciekawe miejsca w danym regionie.

My jesteśmy zwolennikiem tego drugiego sposobu i polecamy ośrodki rodzinne na południu europy. Są sprawdzone strony internetowe takie jak np. vacansolei, homair, eurocamp i oferują znakomite ośrodki dla rodzin z dziećmi. We Włoszech, Francji, Chorwacji są dziesiątki wspaniałych ośrodków z dostępem do morza i parkami wodnymi. Można tam miło spędzić cały urlop z rodziną i bez przeszkód zwiedzać wszystkie ciekawe miejsca oraz zabytki regionu.

Jeśli szukacie Państwo pomysłu na rodzinne wakacje w okresie letnim to proponujemy zajrzeć na którąś z powyższych stron i od razu zrobić rezerwację ponieważ schodza one jak „świeże bułeczki”. Niektóre ośrodki trzeba rezerwować nawet rok wcześniej.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *