Zarabiaj, inwestuj i chodź na imprezy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najczęściej reklamowane są konkursy SMS; kto wymyśli najlepszą świąteczną anegdotę, wierszyk lub po prostu życzenia na imprezy świąteczne.

Stacje telewizyjne jak i strony w Internecie zasypują odbiorcę pokusą wygrania 100 tysięcy złotych. Ludzie odurzeni zapachem choinki i ogarnięci świąteczną gorączką, biorą udział w tych konkursach. Narzekając na święta, które jednak są sporym wydatkiem, doliczają kolejne 2,44 + VAT za konkursowego SMS i klną pod nosem na Bożonarodzeniowego Ducha, który okazał się naciągaczem i kusicielem. Kolejne wysyłane przez nich SMSy nie przynoszą gwarantowanej najwyższej nagrody, która pokryłaby wszystkie świąteczne wydatki, w tym rachunki za telefon komórkowy.

Źli na siebie samych, układają noworoczne postanowienia, które nie są niczym innym, jak przysięgą wyrobienia w sobie samozaparcia i racjonalnego myślenia. A ktoś kto wymyślił te konkursy siedzi sobie wygodnie przed laptopem, patrzy jak zarabia pieniądze, potem je inwestuje w fundusze i chodzi na masowe imprezy w polskich klubach (Lagownia.pl). Często takie spotkania kończą się niezbyt przyjemnie z bólem głowy po zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. ALe w końcu od czego są imprezy ?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]