Zarabianie przez internet na sklebie z bielizną

Mój wspólnik wpadł niedawno na pomysł otworzenia sklepu internetowego z bielizną damską. Tak naprawdę to nawet się długo nie zastanawiał tylko usiadł przed laptopem i zamówił od razu kilkaset par kompletów bielizny dla dziewczyn.

Może to i dobrze, że tak szybko zareagował bo jakbyśmy zaczęli się nie wiadomo ile zastanawiać to może byśmy doszli do wniosku, że to nie będzie dobry interes i dalej siedzieli przed komputerami i zastanawiali w co zainwestować kasę. Co prawda jest bardzo dużo sklepów internetowych gdzie jest fajna bielizna erotyczna dla młodych dziewczyn (Erotiko.pl), ale myślę, że uda nam się jeszcze w ten rynek wbić. Bielizna , którą zamówił jest naprawdę ciekawa i może się spodobać wyluzowanym dziewczynom, które chcą błysnąć przed swoimi chłopakami.

Bedziemy mieli w ofercie świetne stringi oraz biustonosze więc powinny się naprawde dobrze sprzedawać. Jeśli nie zrobimy jakiegoś głupiego błędu to powinno się udać zarabianie przez internet na sklebie z bielizną. Może uda się powiązać sprzedaż w sklepie internetowym, sklepie na aukcjach oraz w sklepie takim zwykłym w mieście.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]