Zarobkowy katalog banków bez bik

Dzisiejszy internet nie może się już obejść bez najróżniejszych katalogów internetowych w tym także spisów z stron z kredytami i bankami bez sprawdzania w bik.

Tak się potoczyły losy wielu polskich rodzin, że nie dość, że już są poważnie zapożyczeni to dodatkowo potrzebują jeszcze kolejnych kredytów żeby jakoś związać koniec z końcem i dotrwać do kolejnego pierwszego dnia miesiąca. Tak więc zawsze bywa tak, że jeśli na coś jest popyta to od razu pojawia się podaż. Trzeba tylko uważać bo nie zawsze ta podaż to coś dobrego i użytecznego. W sferze kredytów i pożyczek pojawia się totalna ilość cwaniaków i naciągaczy, którym wydaje się, że na naiwności i lenistwie innych zbiją fortuny.

Fortun może i nie zbijają jednak bywają miesiące w których zarabiają nawet po kilka lub kilkanaście tysięcy złotych na tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy kredytowej. Najbardziej trzeba uważać na takie hasła reklamowe jak banki bez bik (Kredyciak.org) ponieważ prawda i rzeczywistość jest taka, że zdecydowana większość banków sprawdza swoich klientów w bik, a Ci którzy oferują kredyty bez bik to są najczęściej parabanki lub jacyś inni prywatni inwestorzy. Jeśli szukasz takich instytucji nie sprawdzających kredytobiorców w bik to zajrzyj do naszego katalogu stron. Tam ogłaszają się najróżniejsi inwestorzy oraz osoby odpowiedzialne za wizerunek i strategie marketingowe parabanków.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *