Znajdź tanie ubezpieczenie samochodu na kredyt

Kredyty samochodowe bardzo często są porównywane do gotówkowych. Każda z tych opcji ma zarówno swoich zwolenników, jak też i przeciwników. Na korzyść kredytów samochodowych przemawia w tym momencie to, że są one znacznie tańsze aniżeli gotówkowe – różnice w oprocentowaniu wynoszą kilka punktów procentowych. Mogłoby się wydawać, że to niedużo, nie mniej jednak w skali roku są to całkiem niemałe oszczędności. Z czego zatem wynikają takie rozbieżności?

Zabezpieczenie kredytu wydłuża procedury

W Szczecinie jest naprawdę nei jeden bardzo dobry agent ubezpieczeniowy, który potrafi znaleźć najtańsze ubezpieczenie dla Twojego auta

Wszystko w tym momencie sprowadza się do kwestii zabezpieczeń. W przypadku kredytów gotówkowych stosowane są standardowe sposoby – ubezpieczenie, weksle, czasem poręczyciele. Jeżeli natomiast chodzi o autokredyty, to pojawią się tutaj jeszcze inne zabezpieczenia – cesja praw z polisy AC, przewłaszczenie, depozyt karty pojazdu oraz zastaw rejestrowy. Bank ma wówczas zdecydowanie większe szanse na wyegzekwowanie należności, gdyby klient przestał spłacać raty w terminie. Przedmiot umowy – czyli pojazd – stanowi jednocześnie jej zabezpieczenie.

Jako, że banki lepiej chronią tutaj swoje interesy, godzą się na to, by konsument mógł skorzystać z korzystniejszych warunków zobowiązania na szybki kredyt samochodowy. Niestety, ma to swoje minusy, a mianowicie takie, że ustanowienie zabezpieczeń znacząco wydłuża procedury. Zajmuje to trochę czasu, no i do tego kosztuje. Bywa też mocno uciążliwe. Poza tym nie można przeznaczyć pieniędzy na dowolny cel. Kredyt gotówkowy daje zaś klientowi wolną rękę w zakresie dysponowania środkami, ale za takie udogodnienia trzeba zapłacić.

Czy można brać pożyczki pozabankowe

Profesjonalny agent od ubezpieczeń to taki, który zawsze potrafi zaoferować najtańsze rozwiązanie i stawkę za OC, AC, NW – Szczecin

Mój mąż wyjechał na dwumiesięczny stać do Londynu. Zostałam sama z budową domu na głowie. Moje dni były niemalże identyczne praca-budowa-dom. A jakby tego było mało miałam drobny wypadek samochodowy. Nie chciałam mówić nic mężowi. W końcu auto było tak samo jego, jak i moje. Postanowiłam sama naprawić samochód. Problem w tym, że nie miałam żadnych pieniędzy, bo wszystko szło w dom. Chciałam wziąć kredyt. Jedyny znany mi temat kredytowy to kredyty hipoteczne. Pomyślałam, że skoro przebrnęłam przez ten temat, to kredyty samochodowe nie będą dla mnie problemem.

Jednak w banku pani przekonała mnie, że to mi się w ogóle nie opłaca. Byłam spanikowana i nie wiedziałam co robić. Koleżanka doradzała mi pożyczki pozabankowe. Byłam bliska podjęcia decyzji o takiej pożyczce. W odpowiednim momencie zadzwonił mój mąż. Przez przypadek pani od ubezpieczenia auta zadzwoniła do niego zamiast do mnie.

On od razu domyślił się, że próbuję naprawić auto na własną rękę, bo wtajemniczania go w szczegóły. I nagle okazało się, że żadna pożyczka nie jest mi potrzebna. Mąż postanowił, że wszystko pokryje tanie ubezpieczenie samochodu na kredyt, a my co najwyżej stracimy zniżki. Od razu pokierował mnie na zaprzyjaźniony warsztat i fachowcy w trzy dni oddali mi sprawne auto.

Dla tych, którzy dopiero co kupili samochód na kredyt proponuję fajną firmę, która na pewno znajdzie tanie ubezpieczenie. Wystarczy wejść w poniższy odnośnik i na bank znajdziemy ofertę na tanie ubezpieczenie samochodu

Źródło informacji: Agent.szczecin.pl – Strona z ofertami tanich ubezpieczeń

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *